Adıma Kayıtlı Kaç Hat Var

Yıllar önce ya da çok yakın zamanda adınıza açılmış telefon hatları olabilir mi? Adınıza açılan telefon hatlarını sorgulamak artık çok kolay. Sizlerde kötü bir niyete kurban gitmiş ve adınıza bir çok farklı hatlar açılmış olabilir. Bu sebeple başınıza kötü bir durum gelmemesi için mutlaka kontrolleri yapın v daha sonra gerekeni yapmak için hangi hatta bağlıysanız o firmaya başvurarak hattınızı kapatabilir ya da yeni bir sim kart alarak kendiniz kullanmaya başlayabilirsiniz.

Adıma kayıtlı hatları öğrenme diye yazdığınızda bir çok farklı bilgi çıkabilir ama bizler sizler için resmi sayfayı bulduk. Oraya tc numaranızı girdikten sonra çok kolay şekilde öğrenim yapabilirsiniz. Adınıza kayıtlı hat sorgulaması yaparken hiç çıkmayacağı gibi, sizi şaşırtacak akdar çok sayıda da çıkabilir. Bu sebeple mutlaka arama yapmalı ve kendinizi koruma altına almalısınız.

Adıma Kayıtlı Kaç Hat Var

Adınıza kayıtlı hatları sorgulama için BU SAYFAYA bakabilirsiniz. Hattın yasal sahibi olduğunuz için yapılacak her türlü durum sizden sorumlu olacak ve başınıza büyük işler açmış olacaksınız. Bu sebeple tanımadığınız kişilerin kullanımına izin vermeyiniz.

Bir önceki yazımız olan Tc İle Turkcell Borç Sorgulama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 yorum

  1. abdurrahim says:

    adıma herhangi bir borç varmı öğrenebilirmiyim

Yorumunuzu yazabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>