TC ile SSK Gün Sorgulama

SSK lı olarak bir yerde çalışıyorsanız ve SSK gün sayınız hakkında bilgi edinmek istiyorsanız yapmanız gereken işlem son derece basittir. TC kimlik numara bilginizi girmeniz sonucunda SSK gün bilginize kısa sürede ulaşabilir ve şifreye ihtiyaç duymadan yararlanabileceğiniz sitemin kolaylığı karşısında şaşırabilirsiniz.

TC ile SSK Gün Sorgulama

 

İnternetten yararlanarak arama motoruna SSK gün sorgulamaya ait yazacağınız birkaç anahtar kelime ile istediğiniz SSK gün bilgisine kısa sürede kavuşabilirsiniz. TC kimlik numaranız haricinde sizin bildiğiniz birkaç özel kişisel bilgi girişini de yaptıktan sonra SSK gün sayınızı öğrenebilirsiniz. SSK gün sorgulama işleminizi yaparken SSK gün ay sorgulama ya da SSK 4a sorgulama şeklinde yapacağınız aramalarla da istediğiniz bilgiyi edinebilirsiniz. SSK gün sorgulama işleminizi e- devlet şifresi ile ya da şifresiz olarak gerçekleştirebilir ve emekliliğiniz için kaç gün kaldığını öğrenebilirsiniz. Ne zaman emekli olurum ya da e- devlet şifresi olmadan nasıl SSK gün sayısı öğrenebileceğinize dair yapacağınız aramalarda size yardımcı olacak sitelere ulaşmanıza yardımcı olacak seçenekler arasında yer almaktadır.

Tc ile Ssk gün sorgulama için BURADAN yararlanabilirsiniz.

3 yorum

 1. Merhaba,

  Bu güne kadar okal ssk prim ödeme sürelerimin toplamını öğrenmek için sitenize girdim. Bu ssk gün dökümü almak istiyorum. Bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz.

  • Merhaba Selvi Hanım,
   Yazıda verdiğimiz linki takip ederek Tc kimlik numaranızla ssk gün sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 2. hakkı kızılkaya says:

  emekligmi kaç gün kaldımı ögrenecem

Yorumunuzu yazabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>