Tc No İle Bağkur Borç Sorgulama

Bağkur borç sorgulama işlemini Tc kimlik numaranızı kullanarak yapabilirsiniz. Sgk’nın verdiği bu hizmet sayesinde bağkur borcu öğrenme artık çok kolay ve hızlı olarak yapılabilmektedir.

Öncelikle bağkur borcunu görebilmek için kimlik numaranızın yanında bir E-devlet şifrenizinde olması gerekmektedir. E-devlet şifreniz yoksa size en yakın PTT şubesinden şahsınıza özel bir şifre alabilirsiniz. Şifreniz varsa aşağıdaki vereceğimiz linkten direk bağkur bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Tc No İle Bağkur Borç Sorgulama

Tc no ile bağkur bor sorgulama için BU ADRESE girmeniz gerekmektedir. Karşınıza çıkacak ilk ekranda sizden kimlik no ve e-devlet şifresi istenecektir. Bu bilgileri girdikten sonra açılacak olan sayfada başlangıç tarihinden son basamak tarihine, bağkur primi ödemediğiniz ay sayısından toplam borcunuza ve uygulanan cezaya kadar tüm bilgileri görebileceksiniz.

4 yorum

  1. gülden says:

    borcumu öğrenmek ıstemiştim

  2. Bağkur um başladımı

  3. Bagkur borcumu ogrenmek istiyorum

  4. 41543127298 says:

    tum borçlarımı gormek istiyorum

Yorumunuzu yazabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>